Electronic Arts popüler savaş oyunu Battlefield 2042 için bilim kurgu ve korku oyunları arasında öne çıkan Dead Space ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu iş birliği ‘Outbreak‘ adı verilen özel bir etkinlikle oyuncuların karşısına çıkıyor. 9 Temmuz Salı günü başlayacak ve bir hafta sürecek olan bu etkinlik oyuncuları Boreas adlı gizemli bir laboratuvara götürüyor. Etkinlik süresince oyuncular tamamen yeni bir düşman türüyle mücadele etme fırsatı bulacaklar.

Outbreak etkinliği, çeşitli ödüller ve yeni silahlar sunuyor

Battlefield 2042 ve Dead Space'ten Heyecan Verici Bir İş Birliği

Outbreak etkinliği oyunculara sadece yeni bir oynanış deneyimi sunmakla kalmıyor aynı zamanda çeşitli ödüller de vaat ediyor. Etkinlik kapsamında oyuncular yeni bir silah eklentisi, özelleştirilebilir oyuncu kartı arka planları ve künyeler kazanma şansına sahip olacaklar. Ayrıca oyun içi para birimi olan 2.200 BFC karşılığında satın alınabilecek özel ‘Dead Space Paketi‘ ile ‘Marked Man’ teçhizatı ve üç yeni silah kaplaması da oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu paketle birlikte oyuncuların karakterleri ve silahları daha da özelleşecek.

16 Temmuz Salı günü sona erecek olan etkinlik Battlefield 2042 oyuncularına tamamen farklı bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor. Bu iş birliği her iki oyunun hayranlarını bir araya getirerek oyun içi etkileşimleri ve topluluk içindeki heyecanı artırıyor. Electronic Arts bu tür iş birlikleriyle oyun dünyasında yeni standartlar belirlemeye devam ediyor.

Paylaş:
Yorum Yap