Dyson, tüketicileri etkilemeye devam ediyor. Şirket son etkinliğinde Wash G1 adını verdiği ilk paspas modelini tanıttı. Bu yeni ürün Dyson’ın temizlik cihazları serisinde bir yenilik olarak öne çıkıyor. Wash G1 akıllı özellikler barındırmayan ancak ileri mühendislik ile tasarlanmış bir paspas. Bu cihaz temizlik işlemlerini kolaylaştırmayı vaat ediyor ve kullanıcılara büyük bir konfor sunuyor.

Wash G1’in Öne Çıkan Özellikleri

Dyson'dan Yenilikçi Paspas Modeli: Wash G1


Wash G1’in öne çıkan özellikleri arasında, sürekli dönen mikrofiber paspas uçları ve temiz su pompalama sistemi bulunuyor. Bu özellikler sayesinde paspas kiri bir yerden alıp diğer yerlere taşımıyor ve böylece daha etkili bir temizlik sağlıyor. Cihazın su ve çöp hazneleri manuel olarak temizlenmesi gerekiyor ancak paspas uçları otomatik temizleme işlevine sahip.

Dyson Wash G1’in Kullanım Süresi

Dyson'dan Yenilikçi Paspas Modeli: Wash G1

Dyson, Wash G1 ile 35 dakikaya kadar kesintisiz kullanım vaat ediyor ve tam dolu su haznesiyle 288 metrekare alanı temizleyebilir. Bu yeni paspas modeli 699,99 dolar fiyat etiketiyle sonbaharda piyasaya sürülecek. Türkiye pazarına ne zaman geleceği ise henüz kesin değil.

Paylaş:
Yorum Yap