Electronic Arts tarafından geliştirilen Formula 1 oyunları serisinin yeni üyesi F1 24 oyunculara sunulmak üzere son hazırlıklarını tamamlıyor. 28 Mayıs’ta PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformları üzerinden erişime açılacak olan oyun, oyun severler arasında büyük bir heyecan yaratıyor. F1 24, oynanış bakımından birçok yenilik barındıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Yenilenmiş kariyer modu, oyunun en dikkat çekici özelliklerinden biri olarak göze çarpıyor.

Oyun İçi Müzikal İş Birlikleri

Oyun içerisinde Türk şarkıcı INJI ile yapılan bir iş birliği de oyuncular tarafından ilgiyle karşılandı. INJI’nin popüler şarkısı ‘Bellydancing‘, oyunun açılış müziği olarak kullanılmasıyla sosyal medyada oldukça konuşuldu.

Şarkı, 2023’ün kasım ayında yayımlanmış ve kısa sürede viral olmuştu. Şarkının dilinde İngilizce ile harmanlanmış eğlenceli ifadeler bulunuyor ve bu da onu geniş kitlelerce tanınır hale getirmişti.

F1 24 Fiyatı

Oyunun fiyatlandırması ise dikkate değer. PlayStation için 3.599 TL, Xbox için 2.899 TL ve Steam platformu için 69,99 dolar (yaklaşık 2.254 TL) ön sipariş fiyatıyla kullanıcılarla buluşacak olan F1 24, yüksek bir fiyata sahip olsa da serinin tutkunları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Oyuncular, yeni özellikler ve INJI gibi isimlerle yapılan müzikal iş birlikleri sayesinde F1 24’ü merakla bekliyor.

Paylaş:
Yorum Yap