Ubisoft‘un sevilen oyun serisi Far Cry her yeni oyunuyla oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratmayı başarıyor. Serinin üçüncü oyunuyla çıtayı oldukça yükselten Ubisoft, sonraki oyunlarında benzer bir etki yaratmak için sürekli yenilikler denemek zorunda kaldı. Bu süreçte bazı oyunlar beğenilirken bazıları eleştirilere maruz kaldı. Örneğin Far Cry 5 ile oyuncuların beğenisini toplayan Ubisoft, Far Cry 6 ile aynı başarıyı tekrarlayamadı. Ancak Far Cry 6‘nın en çok dikkat çeken yönü ‘Breaking Bad‘ yıldızı Giancarlo Esposito‘nun kötü karakter olarak oyunun bir parçası olmasıydı.

Far Cry Serisinde Yeni Bir Ünlü: Cillian Murphy

Far Cry Serisinin Yeni Oyununda Cillian Murphy Sürprizi

Şimdi ise oyun dünyası yeni bir ünlü ismin Far Cry serisinin bir sonraki oyununda yer alacağı söylentileriyle çalkalanıyor. ‘Oppenheimer‘ ve ‘Peaky Blinders‘ gibi popüler yapımlarda boy gösteren Cillian Murphy‘nin Far Cry 7‘de rol alabileceği iddia ediliyor. Bu iddialar daha önce doğru sızıntılar yapmış olan j0nathan isimli bir kullanıcı tarafından ortaya atıldı, ancak j0nathan bu kez böyle bir sızıntı yapmadığını açıkladı. Yine de, Murphy’nin bir fotoğrafını paylaşarak oyun ile ilgili bazı görsel ipuçları verdi.

Far Cry 7: Beklentiler ve Sızıntılar

Far Cry 7‘nin konusuyla ilgili geçmişte sızdırılan bilgilere göre oyunda ailemizi bir topluluğun elinden 72 saat içinde kurtarmaya çalışacağız. Oyunun adının Far Cry: Rise olacağı ve 2025 ilkbaharında çıkması bekleniyor. Her ne kadar Cillian Murphy ile ilgili sızıntılar hayal kırıklığı yaratsa da bu tür bir yıldızın seride yer alması kesinlikle heyecan verici olurdu. Sizce Cillian Murphy, Far Cry serisinin yeni oyununda yer alacak mı? Oyun dünyası bu sorunun cevabını merakla bekliyor.

Paylaş:
Yorum Yap