HBO ve TV+ iş birliği dizi severler için büyük bir müjdeyle sonuçlandı. Artık HBO’nun sevilen dizileri TV+ platformunda reklamsız ve yüksek çözünürlükte izlenebilecek. Bu iş birliği ile The Sopranos, Chernobyl, True Detective gibi kültleşmiş dizileri tüm cihazlardan erişim sağlayarak izlemek mümkün hale geliyor.

The Sopranos, mafya dünyasındaki karmaşık dengeleri, aile, suç ve aşk üçgeni etrafında dönen olayları eşsiz bir anlatım ile sunuyor. Chernobyl, nükleer felaketin yarattığı dramı ve etkileri, sinematografik bir başarıyla ekranlara taşırken, True Detective ise zekice kurgulanmış senaryosu ve etkileyici oyunculukları ile dikkat çekiyor.

HBO’nun Diğer Sevilen Dizileri de TV+ Kütüphanesinde

HBO Dizileri Artık TV+ Üzerinden İzlenebilecek!

Diğer yandan Band of Brothers, The Undoing, Sharp Objects, The Wire ve Six Feet Under gibi HBO’nun diğer popüler dizileri de TV+ kütüphanesine eklenmiş durumda. Bu diziler de tıpkı diğerleri gibi yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde izlenebilecek.

Emmy Ödüllü Game of Thrones ve Watchmen Artık TV+’da

Özellikle Emmy ödülleriyle taçlandırılmış Game of Thrones ve Watchmen dizileri de TV+’ta yer alıyor. Game of Thrones, George R.R. Martin’in kitap serisinden uyarlanarak, taht kavgaları, entrikalar ve unutulmaz karakterlerle dolu epik bir evren sunuyor. Watchmen ise Alan Moore’un çizgi romanından esinlenilerek alternatif bir evrende süper kahramanların karmaşık hikâyelerini işliyor.

TV+ İle Her Yerde Dizi Keyfi

TV+ platformu dizilerin tüm bölümlerine erişim imkanı sunarak, izleyicilere özgür ve kişisel bir izleme deneyimi vaat ediyor. İzlemeye kaldığınız yerden devam edebilme özelliği dizi tutkunları için büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik dilediğiniz cihazdan erişim imkanı ile dizi izlemek, TV+’ta çok daha keyifli hale geliyor.

Paylaş:
Yorum Yap