Birkaç ay önce başlayan ve yapay zeka teknolojisiyle üretilmiş modellerin yarıştığı dünyanın ilk yapay zeka güzellik yarışması Miss AI‘da önemli bir aşamaya gelindi. Yarışmanın büyük finaline katılacak olan on model arasında Türkiye’den Seren Ay ve Asena İlik de yer alıyor. Seren Ay, sosyal medyada 11 bin takipçiye sahipken, Asena İlik ise 29 bin takipçiye ulaşmış durumda.

En Popüler Model Fas’lı Kenza Layli

Miss AI Yarışmasında Türkiye'den İki Finalist

Yarışmanın en popüler modeli ise 192 bin takipçiyle Fas’tan Kenza Layli. Layli’yi 94 bin takipçiye sahip Lalina takip ediyor. Finalistler arasında Fransa’dan Lalina ile Anne Kerdi ve Portekiz’den Olivia C gibi isimler de bulunuyor.

Türkiye’nin Gururu Seren ve Asena

Miss AI Yarışmasında Türkiye'den İki Finalist

Türkiye temsilcileri Seren ve Asena, güçlü rakipleri karşısında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye hazırlanıyorlar. İlgilenenler Seren ve Asena’nın Instagram hesaplarından yarışma öncesinde yapacakları paylaşımları takip edebilirler. Yapay zeka güzellik yarışmasının sonuçları merakla bekleniyor ve Türk modellerin başarısı için heyecan dorukta.

Miss AI Yarışmasında Türkiye'den İki Finalist

Bu bağlantıyı kullanarak yapay zekâ güzellik yarışmasına katılan diğer adayların Instagram hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş:
Yorum Yap