PUBG: BATTLEGROUNDS, Battle Royale türünün öncüsü olarak tanınır ve ilk çıktığı dönemde büyük bir popülerlik kazanmıştır. Oyunun ilk haritası olan Erangel bu başarının büyük bir parçasıydı ve şimdi bu ikonik haritanın orijinal hali Erangel Classic adı altında kısa bir süreliğine oyunculara sunulacak. 14 Mayıs’tan itibaren PC kullanıcıları ve 23 Mayıs’tan itibaren konsol kullanıcıları bu nostaljik haritayı iki hafta süreyle deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Nostaljik Detaylar ve Oynanış

PUBG: Erangel Classic İki Haftalığına Geri Dönüyor

Erangel Classic, oyunun erken erişim günlerindeki atmosferini ve oynanışını yeniden canlandıracak. Başlangıç adasındaki banklar üzerine silahlar yerleştirilecek, silah dengeleri eski günlerdeki gibi ayarlanacak ve hatta oyuncular, Yardım Paketleri‘nden Tommy Gun bulabilecekler. Bunun yanı sıra eski mini harita ve hava koşulları da (sisli ve yağmurlu) oyuna eklenerek, dönemin ruhu tam anlamıyla yansıtılacak.

Sınırlı Süreli Bir Deneyim

Bu özel sürüm mevcut Erangel haritasının yerini alacak ve sadece belirli tarihler arasında erişilebilir olacak. Bu, eski oyuncular için geçmişe nostaljik bir yolculuk, yeni oyuncular için ise oyunun köklerini keşfetme fırsatı sunacak. PUBG: BATTLEGROUNDS, 29.2 güncellemesi ile oyunculara bu benzersiz deneyimi yaşatmak için geri sayımı başlatmış durumda.

Paylaş:
Yorum Yap