Silent Hill serisinin hayranları için heyecan verici bir dönem başladı. KONAMI, serinin yeni filmi ‘Return to Silent Hill‘ için ilk tanıtım fragmanını paylaştı. Fragman, filmi sabırsızlıkla bekleyen hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı. Filmin Silent Hill 2 video oyununun hikayesini temel alması ve özellikle serinin ikonik karakteri James Sunderland’in maceralarını beyaz perdeye taşıyacak olması beklentileri daha da artırıyor.

Return to Silent Hill Kamera Arkası Teaser

Return to Silent Hill Konusu

Return to Silent Hill Filminden İlk Fragman Geldi

James Sunderland, kayıp aşkı Mary’yi aramak için mistik ve korkutucu Silent Hill kasabasına yolculuk ediyor. Ancak kasaba beklediğinden çok daha tekinsiz ve karanlık sırlarla dolu çıkacak. Filmin yönetmen koltuğunda Christophe Gans oturuyor. Gans aynı zamanda filmi yazıp yapımcılığını da üstlenmiş durumda. Jeremy Irvine, James Sunderland rolünde karşımıza çıkarken ona Hannah Emily Anderson, Robert Strange ve daha birçok yetenekli oyuncu eşlik ediyor.

Return to Silent Hill Çıkış Tarihi

Return to Silent Hill Filminden İlk Fragman Geldi

Filmin çıkış tarihi henüz kesinleşmiş değil ancak ‘yakında’ olarak ifade ediliyor. Fragman serinin özüne sadık kalarak gizem ve gerilim dolu bir atmosfer vaat ediyor. Silent Hill hayranları serinin bu yeni yorumunu büyük bir merakla bekliyor.

GÜNCELLEME: Fragmanın paylaşıldığı tweet Konami tarafından yayından kaldırıldı.

Paylaş:
Yorum Yap