Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu modelin Galaxy S24 FE olduğu ve ‘R12‘ olarak kodlandığı belirlendi. Samsung, Galaxy S serisi FE modelleri için geçmişte de benzer kodlamalar kullanmıştı; örneğin Galaxy S20 FE için ‘R8‘, Galaxy S23 FE için ise ‘R11‘ kodları kullanılmıştı.

Galaxy S24 FE Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S24 FE'nin Gelişi ve Beklentiler

Samsung Galaxy S24 FE’nin piyasaya sürülme tarihi konusunda net bir bilgi olmamakla birlikte geçmiş dönemlere nazaran biraz gecikme yaşanabileceği öngörülüyor. Geçen yıl bu zamanlarda Galaxy S23 FE ile ilgili pek çok sızdırılmış bilgi mevcuttu ancak Galaxy S24 FE için benzer bir durum şimdilik gözlemlenmiyor. Bu durum telefonun piyasaya sürülme sürecinin daha geç bir tarihte gerçekleşebileceğine işaret ediyor.

Beklenen Teknik Özellikler

Teknik detayları henüz açıklanmayan Galaxy S24 FE’nin önceki modeller olan Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus ile benzer özellikler taşıyacağı tahmin ediliyor. Samsung’un bu yeni modelle beraber piyasaya sürmeyi hedeflediği yenilikler ve geliştirmeler teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor.

Paylaş:
Yorum Yap