Çin merkezli teknoloji şirketi vivo‘nun, yeni akıllı telefonlar üzerinde çalıştığına dair bilgiler sızdı. Çin’in 3C sertifikasyon sistemi üzerinden elde edilen bilgilere göre, bu yeni telefonlar V2354A, V2353A ve V2353DA kod adlarıyla anılıyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da, bu yeni modellerin orta segmentte yer alacağına dair güçlü işaretler var.

3C sertifikasyon veri tabanındaki bilgiler, yeni vivo telefonlarının 5G ile uyumlu olacağını ortaya koyuyor. Ayrıca, bu üç modelin tümünde 44W hızlı şarj özelliği bulunacak. Ancak, diğer teknik özellikler hakkında henüz net bir bilgi mevcut değil.

Gelen bilgiler, vivo’nun yeni telefonlarının büyük olasılıkla bir modelin farklı varyasyonları olacağını gösteriyor. Sektör içerisinden edinilen bilgilere göre, bu yeni vivo telefonları, Y serisinin yeni üyeleri olacaklar.

vivo’nun yeni akıllı telefonları hakkında elde edilen bilgiler şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni gelişmeler oldukça, siz değerli teknolojimiz.com okuyucularıyla paylaşmaya devam edeceğiz.

Paylaş:
Yorum Yap