Xbox Game Pass, oyunculara aylık sabit bir ücret karşılığında yüzlerce oyun erişimi sunarak popülerliğini sürekli artırıyor. Platform her ay yeni oyunlar ekleyerek kütüphanesini zenginleştiriyor. Bu ayın sürprizi ise RPG türündeki Lords of the Fallen olabilir. Oyunun Game Pass’e Mayıs ayının sonuna doğru ekleneceği konuşuluyor.

Lords of the Fallen Hakkında Detaylar

Xbox Game Pass'e Büyük Sürpriz: Lords of the Fallen Eklenebilir

Lords of the Fallen, HEXWORKS tarafından geliştirilen ve CI Games tarafından yayımlanan bir oyun. Ekim 2023’te piyasaya sürülen bu yapım souls-like ve RPG ögeleri taşıyan karanlık fantezi türünde bir macera sunuyor. Oyuncular geniş bir dünyada Dark Crusader olarak tanınan bir kahramanı yöneterek kötü tanrı Adyr’ı yok etmeye çalışıyorlar. Oyun piyasaya sürüldüğü günden bu yana karışık eleştiriler alsa da genel olarak oyuncular tarafından beğeniliyor.

Oyunun Game Pass’e Eklenme İddiaları

Oyunun eklenme iddiası Xbox topluluğu içinde tanınan ‘eXtas1s’ tarafından ortaya atıldı. Microsoft, Mayıs’ın ilk yarısında eklenecek oyunları zaten açıklamıştı ve ikinci yarının oyunları için de ay ortasında bir duyuru yapması bekleniyor. Bu nedenle Lords of the Fallen‘ın Game Pass’e eklenip eklenmeyeceğini kesin olarak öğrenmemiz için biraz daha beklememiz gerekecek.

Steam’de 34,99 dolar (yaklaşık 1.132 TL) fiyat etiketine sahip olan Lords of the Fallen, Xbox’ta ise 900 TL gibi bir fiyata satılıyor. Eğer bu iddialar doğru çıkarsa Game Pass aboneleri için oldukça değerli bir ek olacak ve platformun cazibesini daha da artıracak.

Paylaş:
Yorum Yap