Gears of War serisinin hayranları için heyecan verici haberler geliyor! Uzun süredir beklenen devam oyunu Gears of War 6‘nın, önümüzdeki aylarda resmi olarak duyurulması bekleniyor. Serinin en son oyunu olan Gears 5’in ardından, oyuncular serinin geleceği hakkında merak içindeydi. Ancak son dedikodular, Gears of War hayranlarını sevindirecek cinsten.

Microsoft, 9 Haziran’da düzenlenecek olan Xbox Showcase etkinliğinde, oyun dünyasını sarsacak duyurular yapmaya hazırlanıyor. Bu duyurular arasında, Gears of War serisinin merakla beklenen altıncı oyununun da olması bekleniyor. Xbox yöneticilerinden Kareem Choudry’nin ayrılmasının ardından, Microsoft’un oyun stratejisinde bazı değişiklikler olabileceği konuşuluyor. Ancak bu durumun, Gears of War 6’nın duyurusunu etkilemeyeceği düşünülüyor.

Xbox Showcase’te Neler Olacak?

Xbox Showcase'te Gears of War 6 Sürprizi Bekleniyor

Microsoft, Haziran ayında Los Angeles’ta düzenlenecek Summer Game Fest‘te oyun dünyasına gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Etkinlikte, Microsoft’un sahip olduğu önemli oyun serilerinden Flight Simulator 2024, Avowed ve Indiana Jones and the Great Cycle gibi yapımların yanı sıra, Activision’ın yeni Call of Duty oyununun da duyurulması bekleniyor.

Gears of War serisinin yapımcısı The Coalition, Gears of War 6’ya odaklanmak amacıyla daha önce iki duyurulmamış oyunu iptal etmişti. Bu durum, yeni oyunun geliştirilmesine verilen önemi gösteriyor. Oyun dünyası, Xbox Showcase etkinliğinde yapılacak duyuruları merakla bekliyor.

Paylaş:
Yorum Yap