Xiaomi, taşınabilir ağız hijyen cihazı Mijia F400‘ü kullanıcıların beğenisine sundu. Bu ürün, ev, otomobil ve bireysel kullanım alanlarına uygun teknolojik çözümler sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Çinli teknoloji devinin en son yeniliklerinden biri.

Mijia F400, ağız hijyenine önem veren kullanıcılar için taşınabilir bir çözüm olarak öne çıkıyor. Cihaz, üç farklı başlık seçeneği ile geliyor ve bu başlıkların her biri farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Başlangıç seviyesindekiler veya hassas diş etlerine sahip olanlar için, derinlemesine temizlik isteyenler için ve diş teli kullananlar için özel olarak tasarlanmış başlıklar mevcut.

Mijia F400’ün dört farklı temizleme modu bulunuyor: nazik, standart, güçlü ve masaj. Bu sayede kullanıcılar, diş ve ağız sağlığını en konforlu şekilde koruyabiliyor. Mijia, dakikada 1700 su atışı gerçekleştirerek diş plaklarının %99’unu zararsız bir şekilde temizliyor.

200 ml’lik çıkarılabilir su tankına sahip olan cihaz, tek bir şarjla 100 gün kullanım süresi sunuyor. Xiaomi Mijia F400, bulut beyazı, nane yeşili ve mercan pembesi renk seçenekleriyle Çin’deki mağazalarda 239 yuan (1.079 TL) fiyatla satışa çıktı.

Paylaş:
Yorum Yap